Kontakt

Småkraft har hovedkontor i Bergen og distriktskontorer i Sandnes, Lillestrøm, Harstad, Flatanger, Verdal, Oslo og Uppsala.

Småkraft AS
Solheimsgaten 15
5058 Bergen

Postboks 2389,
Solheimsviken,
5824 Bergen

firmapost@smaakraft.no

NYE KRAFTVERK ELLER PROSJEKTER

kontakt leder for prosjektutvikling Espen Sagen på følgende e-mail: espen.sagen@smaakraft.no

Administrerende
direktør

  • Terje Vedeler
    Terje Vedeler CEO/adm. Dir

    +47 907 26 568
    terje.vedeler@smaakraft.no

Økonomi

  • Erik Røysem Sterud
    Erik Røysem Sterud Finansdirektør

    +47 911 63 907
    erik.sterud@smaakraft.no

  • Dag Tønjum
    Dag Tønjum Økonomi- og administrasjonssjef

    +47 920 45 141
    dag.tonjum@smaakraft.no

  • Tina Rasmussen
    Tina Rasmussen Økonomiansvarlig for grunneiere på kraftverk i drift

    +47 916 22 464
    tina.rasmussen@smaakraft.no

  • Bjarte Mossefinn
    Bjarte Mossefinn Konsernregnskapssjef

    +47 982 06 581
    bjarte.mossefinn@smaakraft.no

Forretnings
utvikling

  • Bjarte Skår
    Bjarte Skår Direktør Forretningsutvikling

    +47 950 40 585
    bjarte.skaar@smaakraft.no

  • Espen Sagen
    Espen Sagen Leder Prosjektutvikling

    +47 99 22 30 12
    espen.sagen@smaakraft.no

  • Andreas Birkedal Pedersen
    Andreas Birkedal Pedersen Leder M&A

    +47 97 15 44 18
    andreas.pedersen@smaakraft.no

  • Åshild Bråten
    Åshild Bråten Ansvarlig eiendom

    +47 976 83 577
    ashild.braten@smaakraft.no

Teknisk

  • Gunnar Ulvik
    Gunnar Ulvik Teknisk sjef utbygging

    +47 908 67 577
    gunnar.ulvik@smaakraft.no

  • Jørgen Hundven
    Jørgen Hundven Leder prosjektoppfølging

    +47 928 10 962
    jorgen.hundven@smaakraft.no

  • Eivind Hovin
    Eivind Hovin Prosjektleder/VTA

    +47 977 75 595
    eivind.hovin@smaakraft.no

  • Bjarne Vaage
    Bjarne Vaage Prosjektleder / VTA

    +47 950 77 020
    bjarne.vaage@smaakraft.no

  • Martin Vangdal
    Martin Vangdal Prosjektleder / VTA / CTO

    +47 98 83 04 58
    martin.vangdal@smaakraft.no

  • Katarina Eftevand
    Katarina Eftevand Miljørådgiver

    +47 91 71 50 33
    katarina.eftevand@smaakraft.no

Operasjon

Vaktnummer:
+ 46 87 11 11

Hovedkontor, Bergen

  • David Inge Tveito
    David Inge Tveito Direktør Operasjoner

    +47 94 89 30 94
    david.tveito@smaakraft.no

  • Julie Marthinussen
    Julie Marthinussen Leder driftsentral

    +47 981 02 376
    julie.marthinussen@smaakraft.no

  • Rune Bjørndal
    Rune Bjørndal Driftsansvarlig kraftverk

    +47 905 19 445
    rune.bjorndal@smaakraft.no

  • Terje Marthinussen
    Terje Marthinussen Driftsansvarlig kraftverk

    +47 916 45 800
    terje.marthinussen@smaakraft.no

  • Petter Indrøy
    Petter Indrøy Driftsansvarlig kraftverk

    +47 410 41 617
    petter.indroy@smaakraft.no

  • Hans Petter Jensen
    Hans Petter Jensen Driftsansvarlig kraftverk

    +47 48 07 24 61
    hans-petter.jensen@smaakraft.no

  • Awin Khalil Ibrahim
    Awin Khalil Ibrahim Driftskoordinator

    +47 46 59 77 41
    Awin.ibrahim@smaakraft.no

Region Nord

  • Inge Hansen
    Inge Hansen Driftsansvarlig kraftverk

    +47 905 08 663
    inge.hansen@smaakraft.no

Region Midt-Norge

  • Jomar Jentoft
    Jomar Jentoft Driftsansvarlig kraftverk

    +47 91 76 75 80
    jomar.jentoft@smaakraft.no

  • Einar Hovind
    Einar Hovind Driftsansvarlig kraftverk

    +47 986 38 847
    einar.hovind@smaakraft.no

  • Jan Arne Olsen
    Jan Arne Olsen Driftsoperatør

    +47 954 33 445

  • Viktor Grønhaug
    Viktor Grønhaug Driftsoperatør

    +47 913 32 864

Region Sør

  • Odne Hustoft
    Odne Hustoft Driftsansvarlig kraftverk

    +47 47 50 30 72
    odne.hustoft@smaakraft.no

  • Tim Haugen
    Tim Haugen Driftsansvarlig kraftverk

    +47 94 85 41 91
    tim.haugen@smaakraft.no

Region Øst

  • Steffen Brenne
    Steffen Brenne Driftsansvarlig kraftverk

    +47 95 73 34 94
    steffen.brenne@smaakraft.no

SVERIGE

  • Henrik Sandberg
    Henrik Sandberg VD

    +46 703 902 244
    henrik@stromfallet.se

Skriv inn det du leter etter og trykk Enter